Lenka Graf

Sopranistka, mecenáška i matka – to vše je Lenka Graf. Svůj mimořádný talent rozvíjela při studiu hudební výchovy na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a na pražské HAMU. Spojení zpěvu a velkého srdce vyústilo v založení Nadačního fondu Energie pomáhá, jehož je Lenka patronkou.

„Úspěch znamená svobodu, ale taky závazek k těm, kteří neměli v životě tolik štěstí“.

Lenka Graf

Mecenáška

Po boku svého manžela Aleše působí Lenka v oblasti charity již od roku 2011. S projektem Patříte do rodiny (2015) se díky Lence pozornost fondu CENTROPOL – Energie pomáhá přesunula z podpory sounáležitosti lidí s Ústeckým krajem na děti a posilování mezigeneračních vazeb.

Lenka ve prospěch charitativní činnosti dodnes neváhá využít všechnu svou energii i talent. S manželem Alešem v roce 2017 založili Nadační fond Energie pomáhá, který se zaměřuje na finanční podporu vzdělávání dětí (např. v oblasti prevence srdečních onemocnění).

 

Charita

Sopranistka

Po úspěšném ukončení studií na ústecké univerzitě se Lenka Graf začala naplno věnovat rozvoji mimořádného talentu na pražské hudební fakultě AMU. Studium zpěvu nikdy nekončí, proto se i Lenka stále zdokonaluje a navštěvuje paní Melodii Dickerson, Director of vocal studies, ve State College of Florida.

I když je zpěv Lenčinou celoživotní vášní, v posledních letech ho spojuje téměř výhradně s dobročinnými aktivitami. Živá vystoupení Lenky Graf jsou proto vzácnými okamžiky, ze kterých si odnesete nejen zážitek z úžasného pěveckého vystoupení,
ale také dobrý pocit, že pomohl dobré věci.

V roce 2017 Lence vychází debutové CD Láska věčná. Výtěžek z jeho prodeje putuje právě do Nadačního fondu Energie pomáhá.

Zpěv

NOVÉ ALBUM VÁNOČNÍ POSELSTVÍ

Lenka_Graf-Vanocni_poselstvi

itunes

itunes

spotify

spotify

deezer

lg-deezer

google

google-play